Reference

Dobrou kosmetičku hledám v podstatě celý svůj, už poměrně dlouhý, život.

Salon Emily jsem objevila čirou náhodou a když jsem poprvé vešla do dveří, vůbec jsem netušila, kolik milých překvapení mě čeká. Zvenku salón vypadá tak nějak obyčejně, asi bych si ho ani nevšimla, kdybych jen tak šla kolem. Už první uvítání paní Emilie bylo milé a hned ve mně vzbudilo takovou tu základní důvěru, kterou u některých profesí prostě potřebujete mít. A což teprve když začalo samotné ošetření! Dokonale vyvážená kombinace jemné práce rukou a precizních přístrojů. Příjemné kosmetické přípravky. Skvělá masáž (která mě ale bohužel pravidelně téměř okamžitě uspí). Slova, když si chcete povídat a ticho, když chcete v klidu spočinout. A samozřejmě na závěr pohled do zrcadla na odpočatou, svěží a vyhlazenou tvář. To celé za dobré peníze...

Konečně jsem mohla přestat s hledáním dobré kosmetičky. Protože jsem našla tu pravou. Děkuji, Emily!

MUDr. Dana BruzlováO Beauty salonu Emily jsem se dozvěděla od své dcery a na její doporučení jsem salon navštívila. Patřím k prvním zákaznicím a kosmetických služeb využívám již třetím rokem. Příjemné prostředí, profesionální přístup pí.Emily a kvalitní kosmetika je to, na co se každý měsíc velmi těším. Po návštěvě salonu, příjemném povídání, kvalitním ošetření a jedinečné masáži, odcházím vždy s úsměvem a dobrou náladou.

Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic.

Marcela KarolováBeauty salon Emily pravidelně navštěvuji již druhým rokem a jsem stále velmi spokojená. Poskytované služby jsou na profesionální úrovni a se slečnou Emílií je vždy možné se dohodnout na přizpůsobení ošetření dle individuálních potřeb. Každá návštěva pro mě představuje odpočinkový relaxační zážitek v příjemném prostředí, ze kterého vždy odcházím příjemně naladěná.
Jana KoryčánkováPo třech letech hledání kvalitního kosmetického ošetření v Praze, jsem konečně našla! Beauty salon Emily je přesně to, co musí potěšit každou ženu, která se chce o sebe starat a přitom si odpočinout. Práce majitelky a kosmetičky paní Emílie Mihókové je na vysoké profesionální rovni, dokáže dobře poradit a pracuje s kvalitní kosmetikou. Je zde vidět letitá zkušenost a zručnost. Velmi příjemné přátelské prostředí. Děkuji a všem doporučuji!

Dana AugustinováBeauty Salon Emily a jeho majitelku pí. Mihókovou jsem objevila hned po jeho vzniku salonu na této adrese a stala jsem se, myslím, jednou z jeho prvních zákaznic. Právě lokalita salonu je pro mě výhodná, ale to zdaleka není jediná přednost. Od samého začátku jsem byla vždy spokojená s plánováním termínů návštěv, kdy salon maximálně  vychází vstříc mým možnostem, v provádění kosmetických služeb jsem se nikdy nesetkala s nedostatky nebo problémy. Navíc nabídka služeb se neustále rozšiřuje a přitom zůstává na vysoké úrovni i díky pečlivému přístupu majitelky, která také absolvuje řadu školení a tréninků v nových postupech. Cenová úroveň služeb je naprosto přiměřená poskytovanému standardu a pro zákazníky je milá i skutečnost, že od téměř počátku činnosti salonu jsou přijímány všechny platební karty.

A když jsme u plateb: uvítala bych – a snad i další zákaznice – možnost platit benefit kartami (např. Endered Benefit Card).

Anna BeznoskováBeauty Salon Emily navštěvuji pravidelně už víc jak dva roky a sem velmi spokojená. Líbí se mi široká nabídka ošetření pleti, moderní přístroje a hlavně oceňuji profesionální a individuální přístup k péči o moji pleť. Když jdu na kosmetiku, tak je to pro mě čas odpočinku v příjemném prostředí.  A toto Beauty Salon Emily splňuje na 100% :)

Jana GregorováVětšina mých pracovních i volnočasových aktivit je zaměřená na sociální práci a pomoc druhým v mnoha oblastech. A tak je pro mě naprosto přirozené zohledňovat různé potřeby a nároky ostatních a na ty své zapomínat. Možná proto mě tak zaujalo motto salonu Emily: "Péče o to nejvzácnější, o Vás".

A Emily o své zákaznice opravdu pečuje jako o to nejvzácnější, alespoň na chvíli se tak můžeme cítit všechny - i když jinak jsme zvyklé upřednostňovat povinnosti před potěšením a všechny ostatní před námi samotnými. Emily je nejen skvělá kosmetička, ale i kamarádka, která naslouchá a poradí, a to nejen co se kosmetiky týče. Takže nakonec lze říci a k mottu salonu směle dodat, že péče a přítomnost Emily je to nejvzácnější, co si můžeme dopřát! 

Regina BrokováSkvělý osobní přístup, přijatelné ceny. Po pár návštěvách, kdy bylo provedeno ošetření aknózní pleti, se už nemusím za svůj obličej stydět. Toto ošetření mohu doporučit všem, kteří dlouhá léta svádí marný boj s ošklivými pupínky. Navíc jsem využila i službu profesionálního nalíčení na ples, kdy paní Emília výborně odhadla, jaké nalíčení se ke mně hodí a make-up vydržel perfektní celý ples až do rána. Navíc dokonalé nalíčení za nízkou cenu (v Praze). V tomto salonu máte pocit, že jste jediný zákazník za celý den, protože paní Emília Vám věnuje veškerou pozornost, nikdy nikam nespěchá a vše dělá s dokonalou precizností a péčí. Plus ještě krásné prostředí v salonu :). Nezbývá než dát vynikající hodnocení. Jsem ráda, že jsem tento salon objevila, a proto Beauty salon Emily doporučuji všem, aby i ostatní (muži i ženy) měli šanci vyzkoušet perfektní kosmetické služby.

Michaela FialováPoděkování - včera jsem u Vás byla na kosmetice a poprvé se značkou Bioline. Kosmetika byla naprosto úžasná, krásně voněla a byla tak lehká a nechala mi krásně hebkou pleť. Tato změna byl rozhodně krok k lepšímu. 

Moc Vám děkuji za úžasnou péči!

Gabriela Musilová

Adresa

Prachnerova 952/3
150 00 Praha 5 - Košíře

Email

Telefon

731 112 846