pro nečistou, seboreickou a zanesenou pleť se sklony k akné

Purity System: se skládá z profesionálních ošetření s trojitým exfoliačním účinkem (mechanický, chemický a enzymatický), který podporuje viditelnou a progresivní obnovu pleti, přičemž respektuje její fyziologii. Každé ošetření je výsledkem mocného spojení přírodního peelingu složeného z extraktů z 9 bylin a gelu podporujícího exfoliaci (pH 3 - alfa a beta hydroxykyseliny v koncentraci 30%). Exkluzivní kombinace aktivních látek s exfoliačním účinkem, přesně odměřené koncentrace a použití specifických aplikačních metod dává možnost získat naprosto bezpečně stejnou účinnost jako u peelingu s nižším pH. Tento protokol je doplněn specifickým programem domácí péče, který zaručuje viditelnou redukci nedokonalostí na nečisté a seboreické pleti.Hlavní aktivní látky:

Prebiotika

Prebiotika (inulin, oligosacharid alfa-glukan) jsou nezbytné pro růst mikroorganismů chránicích zdraví a krasu pokožky.

Vitamin C 2.0

Poslední generace vitaminu C chrání pleť před škodlivými účinky modrého světla, které je vyzařováno digitálními zařízeními (LCD obrazovky, tablety, mobilní zařízení).

Extrakt z kadidlovníku (Boswellia)

Extrakt z kadidlovniku je známý pro svůj silně zklidňující účinek. Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky a podporuje její bariérovou funkci.

Bakuchiol

Aktivní látka rostlinného původu známá pro svůj čistící a zklidňující účinek pro nečistou pleť. Je to vzácný spojenec, který viditelně redukuje nedokonalosti pokožky a zajišťuje tak pleti sjednoceny vzhled.

Niacinamid

Známy jako vitamín krásy, patří ke skupině vitamínu B. Při léčbě akné má podobné účinky jako Klindamicin (antibiotikum). Jeho další účinky jsou redukce viditelné mastnoty, pigmentových skvrn, zarudnutí, vrásek a jemných linek.Období ošetření: podzim, zima, jaro (maximálně 2x ročně)
Doporučený cyklus: 5 ošetření po týdnu
Doba trvání jednoho ošetření: 45 min
Cena balíčku Purity: 12 900 Kč
Cena zahrnuje: 5x ošetření Purity v salonu, 5 produktů na domácí péče, které je nezbytně nutno používat po dobu péče v saloně a následně po ukončení salonní péče. Celkem tak minimálně po dobu 6 týdnů).
Domácí péče:

CLEAN BIOTIC JEMNÝ ODLIČOVAČ OBLIČEJE A OČÍ 100 ml

3v1 multifunkční odličovač obličeje a očí odstraňuje make-up a hloubkově čistí pleť, přičemž respektuje její fyziologické pH. Ideální pro všechny typy pleti - i tu nejvíce citlivou a dehydratovanou.

OXI-GEL ODLIČOVAČ S DVOJÍM ÚČINKEM 100 ml

2v1 čisticí odličovač s intenzivním účinkem. Originální složení obohacené o peroxid vodíku z něj dělá ideální produkt pro nečistou, mastnou a hyperkeratickou pleť.

PURITY ACTION ČISTÍCÍ SÉRUM 15 ml

Produkt na obličej s rychlým účinkem. Mocná kombinace aktivních látek s keratolytickými vlastnostmi, která zlepšuje vzhled lokálních nedokonalostí pleti a ucpaných pórů, odstraňuje přebytečný maz.

PURITY ACTION ČISTÍCÍ KRÉM 50 ml

Aktivní produkt na obličej s okamžitým matujícím efektem. Zlepšuje vzhled mastné pleti se sklony k nadbytečné produkci mazu, posiluje přirozené obranné mechanismy pleti a podporuje jejich ochrannou funkci. Doporučuje se pro nečistou, seboreickou a zanesenou pleť, vhodný i pro dospělé.

SOS OBNOVUJÍCÍ KRÉM 50 ml

Produkt na obličej s vysokou snášenlivostí. Posiluje pleť podrážděnou po dermoestetických zákrocích, jako jsou laserové a chemické peelingy. Příjemný krém se schopností obnovit hladinu lipidů vytváří bariéru na povrchu pleti a tím chrání její mikrobiom a udržuje optimální hladinu hydratace.

Adresa

Prachnerova 952/3
150 00 Praha 5 - Košíře

Email

Telefon

731 112 846