Řasy a obočí

Řasy a obočí

Vytvarování obočí do ideálního tvaru odstraněním chloupků, které rostou mimo požadovaný tvar a úpravu jejich délky. Sladění barvy obočí s barvou vlasů tak, aby působilo přirozeně, optické zahuštění chloupku.

Barva řas zdůrazní celou jejích délku, řasy jsou zřetelně delší a objemnější.

Lifting a výživa řas: inovace v oblasti prodlužování, liftingového pozvednutí, dodání objemu a zvýraznění Vašich přírodních řas. Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy oslabené a rovné. Na ošetření je vhodné přijít zcela nenalíčený.

Lifting + výživa řas 1 300 Kč
Barvení řas  250 Kč
Barvení obočí * 200 Kč
Úprava obočí ** 200 Kč
Úprava a barvení obočí 350 Kč
Modelace obočí voskem 200 Kč

* Ceny v průběhu ošetření 50 Kč.

** Ceny v průběhu ošetření pleti ZDARMA.

Speciální péče

Ošetření rukou a dekoltu si můžete dopřát v průběhu ošetření obličeje

  • 300 Kč

Speciální ošetření dekoltu

Ošetření zahrnuje exfoliaci dekoltu pomoci AHA kyselin (glycolova, ferulova a mandlová) a následné aplikací výživné vypínací masky. Maska obsahuje oleje ze sladkých mandlí, extrakty z orchidejí a lotosových květů.

  • 200 Kč

Exfoliace pro omlazení rukou

Ošetření zahrnuje exfoliaci rukou pomoci AHA kyselin (glycolova, ferulova a mandlová) a následně jemnou masáž krémem obsahujícím zesvětlující komplex, extrakt z granátového jablka a olej z pupalky dvouleté. Ošetření pomáhá snížit stárnutí a výskyt pigmentových skvrn. Doporučuje se na ruce s pigmentovými skvrnami, pro omlazení pokožky rukou. 

  • 200 Kč

Ošetření rukou parafínem

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která působí blahodárně na celou nervovou soustavu, po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a prokrvení ošetřované pokožky.

Adresa

Prachnerova 952/3
150 00 Praha 5 - Košíře

Email

Telefon

731 112 846