Domácí péče

Správná a pravidelná domácí péče o pleť je základ našeho společného úspěchu. Klientkám nabízíme sestavení domácí péče na míru dle potřeb a stavu pleti.

Čištění pleti

Pro udržení krásné a zdravé pleti je denní čistící rituál nezbytný. Čištění a exfoliace pleti doma jsou důležitým předpokladem pro zvýšení účinku následné péče v saloně. Čištěním pleť zbavujeme nejenom make-upu, ale také všech nečistot, přebytečného mazu a potu nahromaděných na pleti v průběhu dne. Aby si pleť přes noc taky odpočinula, musí být čistá. Pro provedení správného čistícího rituálu pleti, potřebujeme: čistící mléko/gel/pěnu (záleží na typu pleti) a tonikum. Exfoliaci pleti neboli peeling můžeme doma provádět 1x týdně nebo 1x za dva týdny (v závislosti na typu pleti).

Bioline JaTo nabízí širokou škálu produktů jako: čistící mléka, čistící gely, tonika, exfoliační masky a peelingy.

PLEŤOVÉ A OČNÍ KRÉMY

Na krásně vyčištěnou pleť patří krém. Ano, krém je dalším základním a nezbytným produktem v péči o zdravou a krásnou pleť. Správně zvolený krém pro naši pleť představuje ochranu, výživu a hydrataci, ale dokáže i mnohem víc. Krémy se v základě dělí na denní a noční a to z hlediska jejich složení a textury. Textura denních krému bývá zpravidla jemnější a lehčí (chrání pleť před nečistotami a volnými radikály, dodává pleti výživu a hydrataci), naopak u nočního krému je textura hutnější a mastnější (regeneruje a vyživuje pleť). Další skupinou jsou specifické krémy na ošetření okolí očí. Na partii kolem oči nikdy nepoužíváme krém určený na pleť. Očí krémy jsou vyvinuty tak, aby byly šetrné k jemnému a citlivému očnímu okolí.

Bioline JaTo má v nabídce širokou škálu krému, jak denních, nočních, speciálních krému na okolí očí a rtů.

SÉRA

„Sérum je jako spodní prádlo, krém jako oblečení“  I takhle můžeme popsat, proč používat pleťové séra. Jsou to produkty, tekuté nebo v podobě emulzí, které obsahují velmi vysokou koncentraci aktivních látek. Díky jejich složení se tyto aktivní látky zcela a lehce vstřebávají do pleti. Séra se nanášejí na vyčištěnou pleť, pod krém.

Bioline JaTo má v nabídce širokou škálu sér, které Vaší pleti dodají všechny nezbytné aktivní látky dle její potřeby (výživa, hydratace, protizánětlivé účinky, lifingové účinky…)

MASKY

I v pohodlí domova nebo na dovolené můžete dopřát Vaší pleti zasloužený odpočinek a relax. Nebo potřebujete rychlý efekt dokonalé pleti před společenskou události? Použitím správně zvolené pleťové masky toho dosáhnete. Pleťové masky představují koncentrované a intenzivní ošetření pleti, jehož účinky jsou viditelné ihned. Je však třeba používat správný druh masky, který je vhodný pro konkrétní typ pleti. Masky nanášíme na důkladně vyčištěnou pleť, nejlépe po provedeném peelingu. Necháváme působit minimálně 10min (aby se nám aktivní látky vstřebaly do pleti), pro dokonalý odpočinek a relaxaci 20min.

Bioline JaTo má v nabídce masky na domácí použití dle typu pleti.

OCHRANA PŘED SLUNÍČKEM

Není nutno připomínat, jak důležitá je ochrana pokožky před slunečním zářením. Sluneční záření vyvolává na pokožce celou řadu biologických efektů, z nichž některé jsou užitečné, jiné škodlivé. UVA záření může vyvolat různé reakce kůže. UVB záření způsobuje mimo jiné erytém a pigmentaci. Kromě akutních změn na opálené kůži, slunečné záření způsobuje její stárnutí. Nová řada BIOLINE SUNDEFENSE nabízí multifunkční spojení ochrany imunity pleti, antiagingu a antioxidace, čímž se stává cíleným kosmetickým ošetřením pleti.

Bioline Jato nabízí kompletní ochranu pleti před, během a po slunění.

AKCE A LIMITOVANÉ EDICE

V průběhu roku máme v nabídce „limitované“ edice kosmetických balíčku za velmi výhodné ceny. Momentálně Vám může nabídnout:

  • Balíček VITA – Revitalizace a výživa pleti
  • Balíček LIFTING CODE – Lifting a vyplnění vrásek
  • Balíček DE-SENSE – Zklidnění a korekce pleti
  • Balíček PRIMALUCE – Buněčná obnova pleti
  • Balíčky „DOMÁCÍ PÉČE“ – pro ošetření pleti v pohodlí domova, když nemůžete využít salonní péči

Adresa

Prachnerova 952/3
150 00 Praha 5 - Košíře

Email

Telefon

731 112 846