Akce/Novinky

  • NOVINKA

DERMACEUTICKÁ ŘADA PROCEUTIC

nabízí dva systémy ošetření pleti: AGEBIOTIC - specifické ošetření pro zralou pleť s hlubokými, výraznými vráskami a tmavými pigmentovými skvrnami (více zde) a PURITY - dermokosmetické řešení pro nečistou, seboreickou a zanesenou pleť se sklony k akné (více zde)

  • NOVINKA

AGE - INOVATÍVNÍ ANTI-AGING OŠETŘENÍ

Ošetření AGE je klíčem k mladistvému vzhledu pleti. Zpevňuje povadající kontury obličeje, díky maximální inovaci "mozaikové technologie" probouzí v pleti její genetický kód vitality. sjednocuje pleť, vyhlazuje vrásky dodaním objemu a chrání pleť před poškozením v důsledku působení času. Ošetření je vhodné pro zralou pleť.

Aktívní látky: mořská řasa undaria, bioaktívní peptidy, rostlinné kmenové buňky rajčat

  • NOVINKA

DE-SENSE — ZKLIDNĚNÍ A KOREKCE PLATI

Ošetření, které snižuje výskyt příznaků kožní hypersensitivity. Zvyšuje snášenlivost pokožky vůči vnějšímu působení znečistěného životního prostředí a poskytuje okamžitou a trvalou úlevu pleti. Pomáhá obnovit kožní bariéru a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Snižuje viditelnost přechodné a trvalé přecitlivělosti, sjednocuje pleť.

Dermatologicky testované složení aktivních látek:Tetrapeptid-15, arganový olej, GPI, vitamín E, rýžový olej, ginkgo extrakt, minerální pigmenty.

  • NOVINKA

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ DEKOLTU

Ošetření zahrnuje exfoliaci dekoltu pomoci AHA kyselin (glycolova, ferulova a mandlová) a následné aplikací výživné vypínací masky. Maska obsahuje oleje ze sladkých mandlí, extrakty z orchidejí a lotosových květů.

Liftingové ošetření okolí očí a rtů

  • 1000 Kč
  • 650 Kč

V případě aplikace očního ošetření v průběhu jakéhokoli ošetření pleti – akční cena 650 Kč

Speciální ošetření okolí očí a rtů  pomoci rostlinných kmenových buněk, caviaru a retinolu vyplní a zjemní vrásky, zpevní víčka, zmenší otoky očí, potlačí kruhy pod očima a zlepší hydrataci.

  • 690 Kč

Expresní ošetření pleti

Možnost využití v průběhu depilace celých nohou nebo brazilské depilace.

Expresní ošetření pleti obsahuje odlíčení pleti, tonizace, exfoliace ultrazvukovou špachtlí, maska (dle druhu pleti), krém.

Adresa

Prachnerova 952/3
150 00 Praha 5 - Košíře

Email

Telefon

731 112 846