Inovativní řešení pro pleť s pokročilými známkami stárnutí, s výraznými lineárními a glyfickými vráskami, zejména vráskami viditelnými kolem rtů, a pigmentovými skvrnami vzniklými v důsledku vystavení slunci.

Agebiotic System nabízí profesionální protokol, který se skládá z aktivního peelingu (pH 3 - 30% mandlová a glykolová kyselina a biomimetické tripeptidy), který je zesílen aplikací podpůrné masky na bázi retinoidů. Inovativní kombinace peelingu, masky a vyvážené směsi ovocných kyselin s retinoidy byla vyvinuta tak, aby naprosto bezpečně bylo dosaženo stejné účinnosti jako u peelingů s nižším pH. Ošetření v salonu je kombinováno s domácím programem, který navrací stav pleti do normálu, posiluje obranné bariéry a zároveň navazuje specifickou aktivitou na profesionální ošetření.Hlavní aktivní látky:

Prebiotika

Prebiotika (inulin, oligosacharid alfa-glukan) jsou nezbytné pro růst mikroorganismů chránicích zdraví a krasu pokožky.

Vitamín C 2.0

Poslední generace vitaminu C chrání pleť před škodlivými účinky modrého světla, které je vyzařováno digitálními zařízeními (LCD obrazovky, tablety, mobilní zařízení).

aBiotech Filler

Inovativní molekula vyrobena biotechnologickým procesem je zdrojem prvků tvořících pokožku. Vyživuje pleť a dodává ji plnější vzhled.

Retinoidy

Vysoka koncentrace tři typů vitaminu A. Silná kombinace retinolu, retinaldehydu a bioretinolu snižuje viditelnost vrásek a výrazových linek.

Cyklopeptid-5

Peptid nové generace, kopíruje přirozený proces pokožky. Pleť získává lepší elasticitu a stává se soudržnější. Vrásky jsou viditelně redukovány.Období ošetření: podzim, zima, jaro (maximálně 2x ročně)
Doporučený cyklus: : 4 ošetření po týdnu
Doba trvání jednoho ošetření: 45 min
Cena balíčku Agebiotic: 13 900 Kč
Balíček zahrnuje: 4x ošetření Agebiotic v salonu, 4 produkty na domácí péči, které je nezbytně nutno používat po dobu péče v saloně a následně po ukončení salonní péče. Celkem tak minimálně po dobu 6 týdnů).
Domácí péče:

CLEAN BIOTIC JEMNÝ ODLIČOVAČ OBLIČEJE A OČÍ 100 ml

3v1 multifunkční odličovač obličeje a očí odstraňuje make-up a hloubkově čistí pleť, přičemž respektuje její fyziologické pH. Ideální pro všechny typy pleti - i tu nejvíce citlivou a dehydratovanou.

AGEBIOTIC REGENERAČNÍ SÉRUM 30 ml

Ultra koncentrované sérum na obličej, které minimalizuje viditelnost hlubokých vrásek. Revitalizuje vzhled pleti a dělá ji více kompaktní, čímž dodává rysům obličeje jemnější a uvolněnější vzhled.

AGEBIOTIC REGENERAČNÍ KRÉM 50 ml

Produkt na obličej s intenzivním účinkem. Snižuje viditelnost hlubokých a mimických vrásek, obnovuje a podporuje kompaktnost pleti pro pevnější a sjednocený vzhled obličeje.

SOS OBNOVUJÍCÍ KRÉM 50 ml

Produkt na obličej s vysokou snášenlivostí. Posiluje pleť podrážděnou po dermoestetických zákrocích, jako jsou laserové a chemické peelingy. Příjemný krém se schopností obnovit hladinu lipidů vytváří bariéru na povrchu pleti a tím chrání její mikrobiom a udržuje optimální hladinu hydratace.

Adresa

Prachnerova 952/3
150 00 Praha 5 - Košíře

Email

Telefon

731 112 846